KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12484004
nr 1248 4004
Lars Drougge
(f. 1930), Sverige
Skulptur, Signerad, daterad -68. Trä, bemålad. Höjd: 39 cm
Lars Drougge, svensk konstnär född 1930.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:06:40
14/4 20:48:44
1.500 kr
15/4 12:41:17